MÁM ZÁJEM 800 350 111

O PROJEKTU

HARMONOGRAM

Zahájení výstavby

9/2021

Hrubá stavba

5/2022

Kolaudace

1/2023

K nastěhování

5/2023

NA GREENU DOMA

Jakmile golfu jednou propadnete, je z toho láska na celý život. Ta krásná odpoledne na oblíbeném jamkovišti byste nevyměnili za nic na světě. Máme pro vás skvělou zprávu – teď už ani nemusíte.

V pražských Lipencích vzniká 33 nových apartmánů o velikosti 1+kk až 4+kk, které potěší nejen vášnivé golfisty. Ze dveří apartmánu to máte jen několik kroků na hřiště Prague City Golf. Vašemu tréninku na PGA tour tak doslova nic nestojí v cestě!

Prague City Golf Apartments jsou však více než jen ubytováním pro všechny, kteří holdují golfu – je to také výborná investiční příležitost. Když zrovna nechcete být golfu nablízku vy, můžete svůj apartmán pronajímat někomu jinému. O všechny administrativní i praktické záležitosti (např. úklid, předání klíčů, apod.) se přitom postará profesionální tým recepce Prague City Golf, který je denně připravený vyhovět všem požadavkům majitelů i eventuálních nájemců.

GOLFU NA DOSAH

Vyberte si jeden ze 33 apartmánů o velikosti 1+kk až 4+kk a přibližte se své golfové vášni přímo na greenu Prague City Golf.

VÝBORNÁ INVESTICE

Když zrovna svůj apartmán nevyužíváte, můžete jej výhodně pronajímat. Podnikatelé či firmy mají navíc nárok na odpočet DPH ve výši 21 %.

KOMPLETNÍ SERVIS

Profesionální tým recepce Prague City Golf se postará o všechno – od přípravy apartmánu k pronájmu až po brunch v nové golfové klubovně. Vy se tak můžete soustředit jenom na hru.

BEZSTAROSTNÉ BYDLENÍ I PRÁCE

Součástí komplexu je také nová golfová klubovna a skvělá restaurace. Nemusíte tak řešit, co si dáte který den k obědu – klidně si v sobotu přispěte, skočte do klubu na brunch a vyrazte rovnou na green. A pokud vás od puttování náhodou vyruší pracovní schůzka, buďte bez obav. Konferenční místnost je tu k vašim službám.