MÁM ZÁJEM 800 350 111

LOKALITA

V DOBRÉ SPOLEČNOSTI

Prague City Golf Apartments navazují na úspěšný projekt moderních rodinných domů v Lipeneckém parku. Apartmánový komplex i golfová klubovna s recepcí vyrůstá na kraji městské části Praha-Lipence a přiléhá k nejlepšímu osmnáctijamkovému hřišti v Praze – Prague City Golf.

Své golfové turnaje můžete prokládat některou z mnoha relaxačních aktivit, které se v okolí apartmánů nabízejí. Prozkoumejte místní cyklostezky, vyrazte do skate parku, vezměte rodinu na koupaliště nebo vyskočte do koňského sedla. Možností je spousta, výběr necháme na vás.

Jednou z největších výhod Prague City Golf Apartments je bezpochyby jejich lokalita. Ze Smíchovského nádraží tu jste autem za patnáct minut. Do svého nového investičního apartmánu se ale můžete bez problémů dostat i městskou hromadnou dopravou nebo na kole.

Prohlédněte si golfové hřiště

Dostupné

NA CO SI JEN VZPOMENETE

Ať už se rozhodnete v apartmánech strávit víkend nebo celý rok, vše, co potřebujete ke spokojenému životu, najdete v jejich těsné blízkosti – od supermarketu přes zahradnictví a lékárnu až po skvělé restaurace.

Prohlédněte si detailní mapu okolí
Prague City Golf Apartments
Obecní úřad
1 min
Zastávka MHD
1 min
Základní škola
4 min
Samoobsluha
7 min
Česká pošta
7 min
Mateřská škola
7 min
Parkoviště
1 min
Inline dráha
2 min
BMX dráha
3 min
Obnovený sad
3 min
Mokřad
3 min
Louka
3 min
Beachvolejbal
4 min
Tenis / Badminton
4 min
Prague City Golf
Relax
7 min
Hry
7 min
Fitness
8 min
Golfová akademie Prague City Golf
Velkotržnice Lipence
Restaurace
1 min
Cukrárna Lip KAFE
4 min

GALERIE OKOLÍ